KEMET
Produkt-Nr.:
SBCP-80HY331H
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 330UH 700MA 750MOHM TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | 850mA |
| Inductance Frequency - Test | 10 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 700 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.374" Dia (9.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 750mOhm Max |
| Inductance | 330 µH |
| Series | SBCP |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Radial, Vertical Cylinder |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | KEMET |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |
| Base Product Number | SBCP-80HY |