SBCP-80HY331H
KEMET
Produkt-Nr.:
SBCP-80HY331H
Hersteller:
KEMET
Beschreibung:
FIXED IND 330UH 700MA 750MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 850mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.374" Dia (9.50mm)
Product Status Active
Ratings -
DC Resistance (DCR) 750mOhm Max
Inductance 330 µH