Panduit Corp
Produkt-Nr.:
SBCT10-C
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLAMP GROUNDING SILVER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Copper, Tin Plated |
| Mounting Type | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Type Attributes | Split Bolt |
| Screw Size | - |
| Series | Pan-Lug™ SBCT |
| Type | Clamp, Grounding |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Height | 0.870" (22.10mm) |
| Features | Corrosion Resistant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.380" (9.65mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.150" (3.81mm) |
| Base Product Number | SBCT10 |