Anderson Power Products, Inc.
Produkt-Nr.:
SBE80RED
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HSG & SP-SBE80-RED
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.6565
$11.6565
10
$10.3341
$103.341
25
$9.93624
$248.406
50
$9.53876
$476.938
100
$9.00885
$900.885
250
$8.213928
$2053.482
500
$7.684018
$3842.009
1000
$7.048098
$7048.098
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Voltage Rating | 600 V |
| Color | Red |
| Current Rating (Amps) | 80 A |
| Contact Type | Non-Gendered |
| Row Spacing | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Spring Retention |
| Product Status | Active |
| Series | SBE® 80 |
| Note | Contacts Not Included |
| Stacking Direction | Side to Side |
| Mfr | Anderson Power Products, Inc. |
| Pitch | - |
| Connector Type | Non-Gendered |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |