TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SBL4R033J
Hersteller:
Paket:
Axial
Charge:
-
Beschreibung:
RES 0.033 OHM 5% 4W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.6055
$1.6055
10
$1.4212
$14.212
25
$1.31784
$32.946
50
$1.24051
$62.0255
100
$1.085375
$108.5375
250
$0.930354
$232.5885
500
$0.775276
$387.638
1000
$0.671906
$671.906
5000
$0.651234
$3256.17
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±270ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 33 mOhms |
| Series | SBL, CGS |
| Power (Watts) | 4W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Current Sense, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBL4 |