Everswitch
Produkt-Nr.:
SBS2AAW1R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWI NO MOM 24V 0.2A 19MM PIEZO A
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$30.2005
$30.2005
10
$29.29135
$292.9135
25
$28.405
$710.125
50
$26.144
$1307.2
100
$23.655
$2365.5
250
$21.7645
$5441.125
500
$20.4535
$10226.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Termination Style | Wire Leads |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 19.05mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 200mA (AC/DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | SBS2 |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Type | Piezo, Anti-Vandal |
| Switch Function | Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 24 V |
| Mfr | Everswitch |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Red |