Mallory Sonalert Products Inc.
Produkt-Nr.:
SBS300FL
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER MAGN 2.8V 44.5MM FLANGE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$20.6055
$20.6055
10
$16.79505
$167.9505
25
$15.40672
$385.168
50
$14.55438
$727.719
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -30°C ~ 65°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.598" (15.20mm) |
| Approval Agency | cUL, UL |
| Duration | - |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage - Rated | 2.8 V |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Size / Dimension | 1.752" Dia (44.50mm) |
| Current - Supply | - |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| Ratings | Medical |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Series | - |
| Sound Pressure Level (SPL) | 95dB @ 9V, 10cm |
| Technology | Magnetic |
| Mfr | Mallory Sonalert Products Inc. |
| Frequency | 325Hz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |