SC2220-472
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SC2220-472
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
FIXED IND 4.7MH 70MA 61.04OHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 70mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 70 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.209" W (6.00mm x 5.30mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 61.04Ohm Max
Inductance 4.7 mH