SC2506-470
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SC2506-470
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
FIXED IND 47UH 560MA 880MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 500mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 560 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.364" L x 0.310" W (9.25mm x 7.87mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 880mOhm Max
Inductance 47 µH