SC3316C-1R5
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SC3316C-1R5
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
FIXED IND 1.5UH 5.7A 22 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 5.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 22mOhm Max
Inductance 1.5 µH