SC3326F-680
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SC3326F-680
Beschreibung:
FIXED IND 68UH 1.7A 200 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 200mOhm Max
Inductance 68 µH