SC3DF-220
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SC3DF-220
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 860MA 534MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 470mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 860 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 534mOhm Max
Inductance 22 µH