Mallory Sonalert Products Inc.
Produkt-Nr.:
SC628AN
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 42.98MM PNL MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$45.2105
$45.2105
10
$37.95535
$379.5535
25
$35.72266
$893.0665
50
$34.60622
$1730.311
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -30°C ~ 65°C |
| Input Type | AC, DC |
| Height - Seated (Max) | 1.330" (33.77mm) |
| Approval Agency | cUL |
| Duration | - |
| Termination | Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size / Dimension | 1.692" Dia (42.98mm) |
| Current - Supply | 4 ~ 30mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 6 ~ 28V |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | SC |
| Sound Pressure Level (SPL) | 80dB @ 7.5V, 61cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Mallory Sonalert Products Inc. |
| Frequency | 2.9kHz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |