Mallory Sonalert Products Inc.
Produkt-Nr.:
SC630JW
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 42.98MM PNL MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$42.389
$42.389
10
$35.58605
$355.8605
25
$33.49282
$837.3205
50
$32.4463
$1622.315
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -30°C ~ 65°C |
| Input Type | DC |
| Height - Seated (Max) | 1.946" (49.43mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | 0.5 ~ 2 PPS |
| Termination | Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size / Dimension | 1.692" Dia (42.98mm) |
| Current - Supply | 6 ~ 35mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 6 ~ 30V |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | SC |
| Sound Pressure Level (SPL) | 65dB @ 6V, 61cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Mallory Sonalert Products Inc. |
| Frequency | 2.3kHz |
| Operating Mode | Warble |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |