SC63LCB-1R5
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SC63LCB-1R5
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
FIXED IND 1.5UH 4.6A 16 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.93A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 4.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 16mOhm Max
Inductance 1.5 µH