Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
SC82AAA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TCO 28VDC 25A 82C (180F) SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.368
$1.368
5
$1.3224
$6.612
10
$1.2369
$12.369
50
$1.02353
$51.1765
100
$0.85291
$85.291
250
$0.831554
$207.8885
500
$0.703627
$351.8135
1000
$0.618336
$618.336
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Maximum Temperature Limit | - |
| Approval Agency | cUL, TUV, UL |
| Current Rating (Amps) | 25 A |
| Holding Temperature | 25°C (77°F) |
| Product Status | Active |
| Series | SC |
| Voltage Rating - DC | 28 |
| Type | Breaker |
| Reset Temperature | 40°C (104°F) |
| Package / Case | Nonstandard SMD |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Rated Functioning Temperature | 82°C (180°F) |
| Base Product Number | SC82A |