Texas Instruments
Produkt-Nr.:
SCAN162512SM
Hersteller:
Paket:
64-NFBGA (8x8)
Charge:
-
Beschreibung:
IC UNIV BUS TXRX 16BIT 64FBGA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Logic Type | Universal Bus Transceiver |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 64-NFBGA (8x8) |
| Series | SCAN |
| Package / Case | 64-LFBGA |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 16-Bit |
| Package | Tray |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Base Product Number | SCAN16 |