Essentra Components
Produkt-Nr.:
SCBSST-22.5-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BRD SPT SNAP LCK THR STD 1 13/32
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.722
$0.722
10
$0.6327
$6.327
25
$0.57874
$14.4685
50
$0.54454
$27.227
100
$0.521835
$52.1835
250
$0.476482
$119.1205
500
$0.453796
$226.898
1000
$0.374386
$374.386
2500
$0.340347
$850.8675
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Threaded Stud |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, SCBSST |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Length - Overall | 2.059" (52.30mm) |
| Between Board Height | 1.406" (35.71mm) 1 13/32" |
| Mounting Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Features | M4 Thread |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SCBSST |