Essentra Components
Produkt-Nr.:
SCCA-2-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.5035
$0.5035
10
$0.43985
$4.3985
25
$0.40242
$10.0605
50
$0.37867
$18.9335
100
$0.3629
$36.29
250
$0.33136
$82.84
500
$0.31559
$157.795
1000
$0.260357
$260.357
2500
$0.236692
$591.73
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.256" ~ 0.276" (6.50mm ~ 7.00mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Arrowhead, Winged |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Flat Side, Standoff |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.024" ~ 0.079" (0.60mm ~ 2.00mm) |
| Length | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.900" (22.86mm) |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.310" (7.87mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.433" (11.00mm) |
| Base Product Number | SCCA-2 |