Essentra Components
Produkt-Nr.:
SCCA-5-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.475
$0.475
10
$0.41705
$4.1705
25
$0.38152
$9.538
50
$0.3591
$17.955
100
$0.344185
$34.4185
250
$0.31426
$78.565
500
$0.299288
$149.644
1000
$0.246914
$246.914
2500
$0.224466
$561.165
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.256" ~ 0.276" (6.50mm ~ 7.00mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Arrowhead, Winged |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Flat Side, Standoff |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.024" ~ 0.079" (0.60mm ~ 2.00mm) |
| Length | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 1.130" (28.70mm) |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.310" (7.87mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.433" (11.00mm) |
| Base Product Number | SCCA-5 |