SCD30D15-DN
SolaHD
Produkt-Nr.:
SCD30D15-DN
Hersteller:
SolaHD
Beschreibung:
DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-15V 24W
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 65°C
DC Voltage - Input (Max) 72V
Input Type DC
Applications Industrial, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cULus, cURus
Voltage - Output 1 15V
Size / Dimension 2.55" L x 1.29" W x 4.51" H (64.8mm x 32.8mm x 115.0mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Current - Output (Max) 800mA, 800mA
Number of Outputs 2
Series SCD
Power (Watts) 24W
DC Voltage - Input (Min) 20V