SCE016XD2DB2F
Mallory Sonalert Products Inc.
Produkt-Nr.:
SCE016XD2DB2F
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 1.946" (49.43mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration 5 PPS
Termination Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.687" Dia (42.85mm)
Current - Supply 40mA
Product Status Active
Voltage Range 6 ~ 16V
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series SCE
Sound Pressure Level (SPL) 95dB @ 6V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 2kHz