SCE048XA2CTB
Mallory Sonalert Products Inc.
Produkt-Nr.:
SCE048XA2CTB
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Input Type AC
Height - Seated (Max) 2.000" (50.80mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration -
Termination Terminal Block
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.687" Dia (42.85mm)
Current - Supply 40mA
Product Status Active
Voltage Range 28 ~ 48V
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series SCE
Sound Pressure Level (SPL) 95dB @ 28V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 2kHz