SCE5R5H104
Sruite Electronic Technology (US)
Produkt-Nr.:
SCE5R5H104
Beschreibung:
CAP 5.5V -20% +80% 0.1F T/H
Auf Lager : 6000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing 0.453" (11.50mm)
Termination PC Pins
Voltage - Rated 5.5 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.453" Dia (11.50mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 50Ohm @ 1kHz
Series SCE
Package / Case Axial, Can - Horizontal
Mfr Sruite Electronic Technology (US)
Capacitance 100 mF