SCEP125-2R5
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCEP125-2R5
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
FIXED IND 2.5UH 15A 3.8 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 10A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.228" (5.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 15 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.8mOhm Max
Inductance 2.5 µH