SCEP147S-4R7
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCEP147S-4R7
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 12A 7.5 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 15.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.319" (8.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 12 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.591" L x 0.587" W (15.00mm x 14.90mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7.5mOhm Max
Inductance 4.7 µH