SCEPI1010-220
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCEPI1010-220
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 6A 25 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.406" (10.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.445" L x 0.295" W (11.30mm x 7.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 25mOhm Max
Inductance 22 µH