Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
SCF5432-30-13
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE TRIGGERABLE 30A 62V 13 CELL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.154
$3.154
5
$3.0495
$15.2475
10
$2.94405
$29.4405
50
$2.31363
$115.6815
100
$1.892875
$189.2875
250
$1.84034
$460.085
500
$1.577418
$788.709
1000
$1.472253
$1472.253
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Applications | Battery Protection |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0005 Ohms |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 30A |
| Fuse Type | Board Mount |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 80A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.213" L x 0.126" W x 0.053" H (5.40mm x 3.20mm x 1.35mm) |
| Product Status | Active |
| Series | SCF5432 |
| Voltage Rating - DC | 62 VDC |
| Package / Case | Nonstandard SMD |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Class | - |
| Features | 45.2 ~ 58.5V Triggerable |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SCF5432 |