Connor Winfield
Produkt-Nr.:
SCG4500-155.52M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
IC OSC CLK GEN 155.52MHZ OUT SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Ratio - Input:Output | 3:2 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| PLL | Yes |
| Series | - |
| Input | CMOS |
| Type | Clock Generator |
| Package / Case | 18-SMD Module |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Output | LVPECL |
| Mfr | Connor Winfield |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 155.52MHz |