Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCH74-470
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 47UH 1.55A 230MOHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 1.2A |
| Inductance Frequency - Test | 1 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.205" (5.20mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 1.55 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 230mOhm Max |
| Inductance | 47 µH |
| Series | SCH74 |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |