SCIHP0735-6R8M
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCIHP0735-6R8M
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7.5A
Inductance Frequency - Test 200 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 60mOhm Max
Inductance 6.8 µH