SCIHP1040-6R8M
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCIHP1040-6R8M
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
FIXED IND 6.8UH 7.5A 25.5MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 11A
Inductance Frequency - Test 200 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 7.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.453" L x 0.402" W (11.50mm x 10.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 25.5mOhm Max
Inductance 6.8 µH