SCIHP1338-1R0M
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCIHP1338-1R0M
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
FIXED IND 1UH 22A 3.5 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 38A
Inductance Frequency - Test 200 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.150" (3.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 22 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.5mOhm Max
Inductance 1 µH