SCIHP1350-1R5M
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCIHP1350-1R5M
Beschreibung:
FIXED IND 1.5UH 18A 4.3 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 35A
Inductance Frequency - Test 200 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 18 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.3mOhm Max
Inductance 1.5 µH