SCIHP1350-3R3M
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCIHP1350-3R3M
Beschreibung:
FIXED IND 3.3UH 14A 9.2 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 24A
Inductance Frequency - Test 200 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 14 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 9.2mOhm Max
Inductance 3.3 µH