SCM5B30-06
DATAFORTH
Produkt-Nr.:
SCM5B30-06
Hersteller:
DATAFORTH
Beschreibung:
VOLTAGE INPUT MODULES, NARROW BW
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Series SCM5B
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V
Output Type Analog
Mfr DATAFORTH
Package Box
Current - Supply 30 mA