Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCMD4D10-470
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 47UH 300MA 2.8 OHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 400mA |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 300 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 2.8Ohm Max |
| Inductance | 47 µH |
| Series | SCMD4D10 |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |