SCMS5D20-4R7
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCMS5D20-4R7
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 2.02A 67MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.33A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2.02 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 67mOhm Max
Inductance 4.7 µH