KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
SCMZ1EP167SRBB0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP 165F -10% +30% 48V MODULE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Height - Seated (Max) | 7.087" (180.00mm) |
| Tolerance | -10%, +30% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | Cable with Connector |
| Voltage - Rated | 48 V |
| Mounting Type | User Defined |
| Size / Dimension | 16.339" L x 7.480" W (415.00mm x 190.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 65°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 5.22mOhm @ 1kHz |
| Series | SCM |
| Package / Case | Module |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 165 F |
| Package | Bulk |