SCR125B-820
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCR125B-820
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
FIXED IND 82UH 2.4A 200 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.14A
Inductance Frequency - Test 2.52 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.232" (5.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.516" L x 0.476" W (13.10mm x 12.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 200mOhm Max
Inductance 82 µH