SCR17335A
BeStar Technologies, Inc.
Produkt-Nr.:
SCR17335A
Beschreibung:
1700MAH CAPACITY, 1500MA DISCHAR
Auf Lager : 85
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5
Benutzer handbuch
Series SCR
Capacity 1.7Ah
Termination Style Button Top (Extending)
Battery Chemistry Lithium Manganese Dioxide
Mfr BeStar Technologies, Inc.
Battery Cell Size CR123A
Voltage - Rated 3 V
Package Box
Size / Dimension 0.67" Dia x 1.32" H (17.0mm x 33.5mm)