SCRH1035R-331
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCRH1035R-331
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
FIXED IND 330UH 510MA 1.48OHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 600mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 510 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.48Ohm Max
Inductance 330 µH