SCRH105-471
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCRH105-471
Beschreibung:
FIXED IND 470UH 450MA 2.6OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 550mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 450 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.6Ohm Max
Inductance 470 µH