SCRH123-820
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCRH123-820
Beschreibung:
FIXED IND 82UH 1.22A 422MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.150" (3.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.22 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 422mOhm Max
Inductance 82 µH