SCRH125B-270
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCRH125B-270
Beschreibung:
FIXED IND 27UH 3.24A 56 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.3A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.244" (6.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.24 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 56mOhm Max
Inductance 27 µH