SCRH127-4R7
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCRH127-4R7
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 7.8A 15.8MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 6.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 7.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 15.8mOhm Max
Inductance 4.7 µH