SCRH3D16A-6R8
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCRH3D16A-6R8
Beschreibung:
FIXED IND 6.8UH 1.14A 170MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 730mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.14 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 170mOhm Max
Inductance 6.8 µH