SCRH4D18-180
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCRH4D18-180
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
FIXED IND 18UH 900MA 338MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 480mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 900 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 338mOhm Max
Inductance 18 µH