Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCRH5D18-820
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 82UH 550MA 978MOHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 410mA |
| Inductance Frequency - Test | 10 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Tolerance | ±30% |
| Current Rating (Amps) | 550 mA |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 978mOhm Max |
| Inductance | 82 µH |
| Series | SCRH5D18 |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |