SCRH5D28R-2R5
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCRH5D28R-2R5
Beschreibung:
FIXED IND 2.5UH 4.4A 17.6MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 4.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 17.6mOhm Max
Inductance 2.5 µH