SCRH64B-391
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCRH64B-391
Beschreibung:
FIXED IND 390UH 220MA 2.94OHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 220mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.205" (5.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 220 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.94Ohm Max
Inductance 390 µH